18 Ekim 2018

 

ATAK TURİZM, PRİVATE LABEL ZİRVESİ

BRONZ SPONSORU OLDU

ATAK Turizm, PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği’nin bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Private Label Zirvesi’ne Bronz Sponsor olarak destek veriyor.

Tüm Türkiye’den yerel/ulusal zincir market yöneticileriyle PLAT Üyelerinin bir araya geldiği, perakende sektörünün en saygın organizasyonlarından biri haline gelen Private Label Zirvesi’nin bul yıl dördüncüsü düzenleniyor.

BİM COO’su Sn. Galip AYKAÇ, A101 CEO’su Sn. Erhan BOSTAN, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür DEMİRTAŞ, KornFerry Türkiye Başkanı Sn. Şerif KAYNAR, İzgören Akademi Kurucusu Sn. Ahmet Şerif İZGÖREN, Nielsen Perakende Hizmetleri Lideri Sn. Tamer GÜLSAÇ gibi isimlerin sahne alacağı organizasyon, 24 Ekim 2018 Çarşamba günü Kurtköy Crowne Plaza’da gerçekleştirilecek.

PLAT Derneği’nin ve sektörün bu önemli zirve etkinliğinin destekçisi olan ATAK Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Seyhan PİLAVCI “Geçen senelerde başarısını kanıtlamış olan Private Label  Zirvesine bu sene de sponsor olarak destek vermekten ötürü çok mutluyuz.Personel taşımacılığı hizmeti veren öncü firmalardan biri olarak ,müşteri ve tedarikçiyi buluşturan bu verimli zirvenin hepimiz için başarılı geçmesini diler , Plat yönetimine ve ekibine böyle bir organizasyonu düzenlediği  için teşekkür ederiz ’dedi.