23 Ekim 2018

İKMİB, Private Label Zirvesi
Altın Sponsoru Oldu

PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği’nin bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Private Label Zirvesi’nin ikinci Altın Sponsoru İKMİB İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri  İhracatçıları Birliği oldu.

Tüm Türkiye’den yerel/ulusal zincir market yöneticileriyle PLAT Üyelerinin bir araya geldiği, perakende sektörünün en saygın organizasyonlarından biri haline gelen Private Label Zirvesi’nin bul yıl dördüncüsü düzenleniyor.

BİM COO’su Sn. Galip AYKAÇ, A101 CEO’su Sn. Erhan BOSTAN, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür DEMİRTAŞ, Korn Ferry Türkiye Başkanı Sn.Şerif KAYNAR, İzgören Akademir Kurucusu Sn. Ahmet Şerif İZGÖREN, Nielsen Perakende Hizmetleri Lideri Tamer GÜLSAÇ gibi isimlerin sahne alacağı organizasyon, 24 Ekim 2018 Çarşamba günü Kurtköy Crowne Plaza’da gerçekleştirilecek.

Bu yıl zirveye Altın Sponsor olan İKMİB’in Yönetim Kurulu Başkanı Adil Pelister,Özel markalı ürünler sektörü, dünyada ve Türkiye’de hızla büyümeye devam ediyor. Özellikle kozmetik, kişisel bakım, temizlik, plastik ev eşyaları, ambalaj ve gıda sektörleri bu sektörde ön plana çıkıyor. İKMİB olarak, kimya sektöründe yer alan firmalarımızın ihracatını artıracak çalışmaları destekliyoruz. Bu yıl Altın Sponsor olduğumuz ve dördüncüsü gerçekleşecek Private Label Zirvesi de bunlardan biri. Zirveyi düzenleyen PLAT Derneğine de teşekkür ediyor, organizasyonun tüm sektör profesyonelleri açısından başarılı ve verimli geçmesini diliyorum” dedi.