23 Ekim 2018

Pantone Creative Studios, PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği’nin bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Private Label Zirvesi’nin Bronz Sponsoru oldu.

Tüm Türkiye’den yerel/ulusal zincir market yöneticileriyle PLAT Üyelerinin bir araya geldiği, perakende sektörünün en saygın organizasyonlarından biri haline gelen Private Label Zirvesi’nin bul yıl dördüncüsü düzenleniyor.

BİM COO’su Sn. Galip AYKAÇ, A101 CEO’su Sn. Erhan BOSTAN, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür DEMİRTAŞ, Korn Ferry Türkiye Başkanı Sn. Şerif KAYNAR, İzgören Akademi Kurucusu Sn. Ahmet Şerif İZGÖREN, Nielsen Perakende Hizmetleri Lideri Sn. Tamer GÜLSAÇ gibi isimlerin sahne alacağı, Oylum TALU’nun sunacağı organizasyon, 24 Ekim 2018 Çarşamba günü Kurtköy Crowne Plaza’da gerçekleştirilecek.

Zirvenin Bronz Sponsoru olan Pantone Creative Stuidos Genel Müdürü Enez UZUNER“Pantone Ajans olarak büyük bütçelerle değil, büyük fikirlerle kazandıran, bir etki fabrikasıyız. Her geçen gün büyümekte olan Private Label sektörünün ve PLAT Derneği’nin de yakın takipçisiyiz. Bu yıl da Bronz Sponsor olarak organizasyona destek vermiş olmaktan son derece memnunuz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. ” dedi.