23 Ekim 2018

Perakende.org, PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği’nin bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Private Label Zirvesi’nin bu yıl da İletişim Sponsoru oldu.

Tüm Türkiye’den yerel/ulusal zincir market yöneticileriyle PLAT Üyelerinin bir araya geldiği, perakende sektörünün en saygın organizasyonlarından biri haline gelen Private Label Zirvesi’nin bul yıl dördüncüsü düzenleniyor.

BİM COO’su Sn. Galip AYKAÇ, A101 CEO’su Sn. Erhan BOSTAN, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür DEMİRTAŞ, Korn Ferry Türkiye Başkanı Sn. Şerif KAYNAR, İzgören Akademi Kurucusu Sn. Ahmet Şerif İZGÖREN, Nielsen Perakende Hizmetleri Lideri Sn. Tamer GÜLSAÇ gibi isimlerin sahne alacağı, Oylum TALU’nun sunacağı organizasyon, 24 Ekim 2018 Çarşamba günü Kurtköy Crowne Plaza’da gerçekleştirilecek.

Bu yıl da zirvenin İletişim Sponsoru olan Perakende.org Genel Müdürü Sn. Yaren ÖZ“Perakende.org olarak sektörel gelişmeleri daima yerinde izleyerek okuyucularımıza ulaştırıyoruz. Private Label sektörünü geliştiren en önemli Zirve olan bu organizasyonu en başından beri takip ediyoruz. Perakendenin önemli bir oyuncusu olan PL ürünler, tüketici alışkanlıklarını büyük ölçüde değiştirmeyi başararak perakendecilerin cirolarına günümüzde yüzde 60 seviyelerinde yansıyorsa bu geleceğin nasıl ifade edileceğinin de en önemli göstergesidir. Bu denli söz hakkına sahip PL pazarının en önemli Zirvesi’ne bu yıl da iletişim sponsoru olarak sektörel iletişimi üst seviyelerde tutmaya ve PLAT ile olan çalışmalarımıza ise hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi.