19 Ekim 2018

Serdar Plastik, Private Label Zirvesi
Gümüş Sponsoru Oldu

 

SERDAR Plastik, PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği’nin bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Private Label Zirvesi’ne Gümüş Sponsor olarak destek veriyor.

Tüm Türkiye’den yerel/ulusal zincir market yöneticileriyle PLAT Üyelerinin bir araya geldiği, perakende sektörünün en saygın organizasyonlarından biri haline gelen Private Label Zirvesi’nin bul yıl dördüncüsü düzenleniyor.

BİM COO’su Sn. Galip AYKAÇ, A101 CEO’su Sn. Erhan BOSTAN, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür DEMİRTAŞ, Korn Ferry Türkiye Başkanı Şerif KAYNAR, İzgören Akademir Kurucusu Sn. Ahmet Şerif İZGÖREN, Nielsen Perakende Hizmetleri Lideri Tamer GÜLSAÇ gibi isimlerin sahne alacağı organizasyon, 24 Ekim 2018 Çarşamba günü Kurtköy Crowne Plaza’da gerçekleştirilecek.

PLAT Derneği’nin ve sektörün bu önemli zirve etkinliğinin destekçisi olan Serdar PLASTİK Genel Müdürü Sn. Mustafa KINACI  “Özel markalı ürünler zirvesi sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirerek önemli bir sinerji yaratmaktadır. Her yıl katlanarak büyüyen sektör ürünlerinin yarattığı olumlu kalite algısı pazarda önemini arttırmıştır. Başta PLAT derneği başkanı ve tüm yönetim üyelerinin sektöre ve üretime kazandırdıkları artan ivmeden dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim’’ dedi.