17 Ekim 2018

 

YAYLA BAKLİYAT PRIVATE LABEL ZIRVESI GÜMÜŞ SPONSORU OLDU

Yayla Bakliyat, PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği’nin bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Private Label Zirvesi’ne Gümüş Sponsor olarak destek veriyor.

Tüm Türkiye’den yerel/ulusal zincir market yöneticileriyle PLAT Üyelerinin bir araya geldiği, perakende sektörünün en saygın organizasyonlarından biri haline gelen Private Label Zirvesi’nin bul yıl dördüncüsü düzenleniyor.

BİM COO’su Sn. Galip AYKAÇ, A101 CEO’su Sn. Erhan BOSTAN, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür DEMİRTAŞ, Korn Ferry Türkiye Başkanı Sn. Şerif KAYNAR, İzgören Akademir Kurucusu Sn. Ahmet Şerif İZGÖREN, Nielsen Perakende Hizmetleri Lideri Sn.Tamer GÜLSAÇ gibi isimlerin sahne alacağı organizasyon, 24 Ekim 2018 Çarşamba günü Kurtköy Crowne Plaza’da gerçekleştirilecek.

PLAT Derneği’nin ve sektörün bu önemli zirve etkinliğinin destekçisi olan Yayla Bakliyat Genel Müdürü Sn. Hasan GÜMÜŞ  “Sektörü bir araya getiren bu değerli etkinlikte yer almaktan memnuniyet duyuyoruz. Değişen tüketici alışkanlıklarına uygun genişlettiğimiz ürün gamımızı ve yeni Hazır Yemek ürünlerimizi tanıtacağımız organizasyonun başarılı geçeceğine inanıyoruz. Etkinliği düzenleyen PLAT Derneği’ne ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.’’dedi.