3 Kasım 2019

Atak Turizm, PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği’nin bu yıl beşincisini düzenlediği Private Label Zirvesi’nin Bronz Sponsoru oldu.

Tüm Türkiye’den yerel/ulusal zincir market yöneticileriyle PLAT Üyelerinin bir araya geldiği, perakende sektörünün en saygın organizasyonlarından biri haline gelen Private Label Zirvesi‘nin bul yıl beşincisi düzenleniyor.

BİM COO’su Sn. Galip AYKAÇ,
A101 CEO’su Sn. Erhan BOSTAN,
MİGROS CMO’su Sn. Cem RODOSLU,
Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür DEMİRTAŞ,
Lidl UK Eski CEO’su Sn. Ronny Gottschlich,
Lead Netwok Türkiye Başkanı Sn. Aysun ZAMAN,
Nielsen Perakende Hizmetleri Direktörü İlker UNUTKAN,
Eğitimci/Yazar Mümin SEKMAN,
Gazeteci/Yazar Serdar KUZULOĞLU,
Eğitimci/Yazar Serkan KARAİSMAİLOĞLU
gibi değerli isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı, sunuculuğunu Oylum TALU’nun yapacağı organizasyon, 6 Kasım 2019 Çarşamba günü Kurtköy Crowne Plaza‘da gerçekleştirilecek.

ATAK Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Seyhan PİLAVCI; “Gelenekselleşen Private Label Zirvesi’ne bu yıl da sponsor olmaktan, PLAT Üyeleri ile 5.Private Label  Zirvesinde tekrar bir araya gelmekten mutluluk duyduğumuzu belirtmek isterim. Kalite standartlarına, eğitime ve müşteri ihtiyaçlarına verdiğimiz önem ile Personel Taşımacılığı sektöründe 25 yılımızı tamamlamak üzereyiz. Bu çeyrek asırda bize eşlik eden ve iş ilişkilerimizin çoğunun, hali hazırda devam ettiği, yol arkadaşlarımız olan firmalara ayrıca teşekkür etmek isterim. Önümüzdeki yıllarda da aynı değerleri koruyarak ve geliştirerek sektörde büyümeyi hedeflemekteyiz. Bununla birlikte PLAT Derneği perakendenin nabzını tutarken, Atak Turizm olarak sponsor olarak destek olmak için daima hazırız” dedi.