3 Kasım 2019

Bileşim Kimya, PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği’nin bu yıl beşincisini düzenlediği Private Label Zirvesi’nin Gümüş Sponsoru oldu.

Tüm Türkiye’den yerel/ulusal zincir market yöneticileriyle PLAT Üyelerinin bir araya geldiği, perakende sektörünün en saygın organizasyonlarından biri haline gelen Private Label Zirvesi‘nin bul yıl beşincisi düzenleniyor.

BİM COO’su Sn. Galip AYKAÇ,
A101 CEO’su Sn. Erhan BOSTAN,
MİGROS CMO’su Sn. Cem RODOSLU,
Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür DEMİRTAŞ,
Lidl UK Eski CEO’su Sn. Ronny Gottschlich,
Lead Netwok Türkiye Başkanı Sn. Aysun ZAMAN,
Nielsen Perakende Hizmetleri Direktörü İlker UNUTKAN,
Eğitimci/Yazar Mümin SEKMAN,
Gazeteci/Yazar Serdar KUZULOĞLU,
Eğitimci/Yazar Serkan KARAİSMAİLOĞLU
gibi değerli isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı, sunuculuğunu Oylum TALU’nun yapacağı organizasyon, 6 Kasım 2019 Çarşamba günü Kurtköy Crowne Plaza‘da gerçekleştirilecek.

Yurt içi Yurt dışı pazarlarda private label ürün üretiminde önemli tedarikçilerden olan, Vione ve Biotol gibi kendi markaları ile de yenilikçi ürünlerle pazara öncülük eden Bileşim Kimya Genel Müdürü Sedat ÇELİK; ‘PLAT derneğinin düzenlemiş olduğu,  Üreticilere, Tüketicilere, Perakendecilere, Sektöre ve Ülkeye faydalı olduğunu düşündüğümüz organizasyonun destekçisi olmaktan gurur duyuyoruz. Private label ürünler sayesinde  hızlı tüketim ürünleri pazarında yerli üretim payı artmakta ve milli ekonomiye bu sayede katkı sağlanmaktadır. Sektördeki tüm paydaşları bir araya getiren değerli konukları ve önemli konuları sayesinde keyifli bir zirveye dönüşen bu etkinlik için emeği geçen, organizasyonda yer alan tüm kişi ve kurumlara teşekkür ediyorumdedi.