21 Aralık 2020

PL 2020 ALMANAK

Bilindiği üzere PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği her yıl düzenli olarak ‘Private Label Zirvesi‘ düzenliyordu. Birbirinden değerli konuşmacılar, ekonomistler ve yazarlarla Private Label sektöründeki en son gelişmeler ve trendler değerlendiriliyordu. Zirve her yıl artan ziyaretçi sayısıyla alanında marka olmuş üretici, hammaddeci ve tedarikçileri bir araya getirerek sektörümüz için fırsat yaratan bir organizasyon haline gelmişti.

Dünya çapında yaşanan pandemi dolayısıyla bu yıl fiziken gerçekleştiremeyeceğimiz zirve yerine ‘PL 2020 Almanağı‘ yapmaya karar verdik. Zirvenin yerini tutmayacak olsa da, son bir yılda yaşanan tecrübelerin geleceğe bırakılacak çok değerli bir çalışma olacağına inanıyoruz. Çalışmada perakendeciler, üreticiler, tedarik zincirleri, sivil toplum kuruluşları, meslek birlikleri, sağlıkçılar gibi bir çok alanda görüşler yer alacak olup Almanak aracılığı ile Türkiye’nin her köşesine ulaşmayı hedefliyoruz.

Böyle özel bir dönemde sektörde yaşananların yazılı olarak gelecek nesillere aktarılacağı çalışmada tecrübelerinizin ve reklamlarınızın yer almasını isterseniz, PLAT Genel Sekreteri Nihan Tathan’a 05304942908 numaralı telefon ve nihan.tathan@plturkey.com e-mail adreslerinden ulaşabilirsiniz.