7 Ekim 2020

 

PLAT DERNEĞİ YÖNETİM KURULU’NDAN ERHAN BOSTAN’A VEDA ZİYARETİ

Kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla tüketicilere sunan özel markalı ürünler, perakende sektöründeki yerini her geçen gün sağlamlaştırıyor. Türkiye çapında on binlerce satış noktasında tüketici ile buluşan ve güvenle tüketilen özel markalı ürünlerin ülkemizdeki gelişimine yakından tanıklık eden ve bu gelişimin bir parçası olan önemli isimlerden biri de A101’de 10 yıl boyunca CEO’luk görevini üstlenen Erhan Bostan… PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği Yönetim Kurulu, 01 Ocak 2021 itibariyle 10 yıldır sürdürdüğü CEO’luk görevinden ayrılacak olan Erhan Bostan’a veda ziyaretinde bulundular ve bugüne kadar sektöre verdiği destekler için teşekkür ettiler.  

Perakende sektörünün en büyük oyuncuları arasında yer alan A101, özel markalı (private label) ürünleri Türkiye çapındaki yaygın mağaza ağında tüketicilerle buluşturuyor. PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı M. İmer Özer, Başkan Yardımcıları Hakan Hatipoğlu ve Kamil Topak, geçtiğimiz günlerde Erhan Bostan’a veda ziyareti gerçekleştirdiler. Pandemi tedbirleri çerçevesinde sınırlandırılan ziyaretçi sayısı sebebiyle derneği temsilen yapılan bu ziyarete Yönetim Kurulu Başkanı ve Yardımcıları katıldı.

Erhan Bostan, 01 Ocak 2021 itibariyle görevinden ayrılıyor ve bayrağı çalışma arkadaşı Cem Maltaş’a devrediyor. PLAT Derneği Başkanı M. İmer Özer ve Başkan Yardımcıları, görüşme sırasında bugüne kadar özel markalı ürünler sektörünün gelişimine ve Derneğin çalışmalarına verdiği destek için Erhan Bostan’a Yönetim Kurulu ve sektör temsilcileri adına teşekkürlerini sundular. Bostan, PLAT Derneği’nin düzenlediği ve sektörün buluşma noktası haline gelen Private Label Zirvesi’ne de değerli görüşleri ve sektör değerlendirmeleri ile önemli katkılar sunan, konuşması her yıl merakla beklenen isimler arasında yer alıyordu.

PLAT Derneği Yönetim Kurulu Başkanı M. İmer Özer, ziyaret sonrası yaptığı değerlendirmede, “Ülkemizde hızla büyüyen ve tüketicinin güvenini kazanan özel markalı ürünler sektörünün bugünlere gelmesinde büyük pay sahibi olan A101 ve CEO’su Erhan Bostan’a sektöre olan katkıları, desteği ve yakın işbirlikleri için teşekkür ettik. Sayın Erhan Bostan’a bundan sonraki profesyonel hayatında da başarılarının devam etmesini diliyoruz. PLAT Derneği olarak ilerleyen dönemde de A101 ile yakın iletişim ve işbirliğinde olacağımıza inanıyoruz. Sektörümüzün daha da büyümesi için hep birlikte çalışmaya ve yeni projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.