3 Kasım 2019

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB), PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği’nin bu yıl beşincisini düzenlediği Private Label Zirvesi’nin Altın Sponsoru oldu.

Tüm Türkiye’den yerel/ulusal zincir market yöneticileriyle PLAT Üyelerinin bir araya geldiği, perakende sektörünün en saygın organizasyonlarından biri haline gelen Private Label Zirvesi‘nin bul yıl beşincisi düzenleniyor.​

BİM COO’su Sn. Galip AYKAÇ,
A101 CEO’su Sn. Erhan BOSTAN,
MİGROS CMO’su Sn. Cem RODOSLU,
Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür DEMİRTAŞ,
Lidl UK Eski CEO’su Sn. Ronny Gottschlich,
Lead Netwok Türkiye Başkanı Sn. Aysun ZAMAN,
Nielsen Perakende Hizmetleri Direktörü İlker UNUTKAN,
Eğitimci/Yazar Mümin SEKMAN,
Gazeteci/Yazar Serdar KUZULOĞLU,
Eğitimci/Yazar Serkan KARAİSMAİLOĞLU
gibi değerli isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı, sunuculuğunu Oylum TALU’nun yapacağı organizasyon, 6 Kasım 2019 Çarşamba günü Kurtköy Crowne Plaza’da gerçekleştirilecek.

PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği’nin düzenlediği Private Label Zirvesi ile ilgili değerlendirmede bulunan İKMİB Yönetim Kurulu Başkanı Adil Pelister, İKMİB olarak, kimya sanayide plastikten kozmetiğe, ilaçtan, kauçuk ve boyaya 16 alt sektörümüzle birlikte, Türkiye’nin ihracatına ve ekonomisine önemli ölçüde katkı sunarken, aslında otomotivden mobilyaya, tekstilden gıdaya kadar hammaddelerimizle pek çok alana dokunarak ülkemiz için büyük bir katma değer sağlıyoruz. Private Label Zirvesi de kimya sektöründe faaliyet gösteren firmalarımız açısından çok değerli bir etkinlik. Perakende sektörünün en önemli organizasyonlarından biri olan Private Label Zirvesi’nin bu yıl da altın sponsoru olmaktan kıvanç duyuyoruz. Bu değerli organizasyona destek verenler arasında olmak, sektörümüzün gelişimi açısından çok önemli. Özel markalı ürünler sektörü, her yıl büyüyen bir grafik çiziyor. Türkiye’den yerel/ulusal zincir market yöneticileriyle PLAT Üyelerini bir araya getirerek sektörü buluşturan zirvede sektörün geleceği ele alınıyor.  Sektör adına önemli bir katkı sağlayan bu zirveyi düzenleyen PLAT Derneği’ne teşekkür ediyor, organizasyonun tüm sektör profesyonelleri açısından başarılı ve verimli geçmesini diliyorum” dedi.