3 Kasım 2019

NEVA KOZMETİK, PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği’nin bu yıl beşincisini düzenlediği Private Label Zirvesi’nin Gümüş Sponsoru oldu.

Tüm Türkiye’den yerel/ulusal zincir market yöneticileriyle PLAT Üyelerinin bir araya geldiği, perakende sektörünün en saygın organizasyonlarından biri haline gelen Private Label Zirvesi‘nin bul yıl beşincisi düzenleniyor.

BİM COO’su Sn. Galip AYKAÇ,
A101 CEO’su Sn. Erhan BOSTAN,
MİGROS CMO’su Sn. Cem RODOSLU,
Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür DEMİRTAŞ,
Lidl UK Eski CEO’su Sn. Ronny Gottschlich,
Lead Netwok Türkiye Başkanı Sn. Aysun ZAMAN,
Nielsen Perakende Hizmetleri Direktörü İlker UNUTKAN,
Eğitimci/Yazar Mümin SEKMAN,
Gazeteci/Yazar Serdar KUZULOĞLU,
Eğitimci/Yazar Serkan KARAİSMAİLOĞLU
gibi değerli isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı, sunuculuğunu Oylum TALU’nun yapacağı organizasyon, 6 Kasım 2019 Çarşamba günü Kurtköy Crowne Plaza‘da gerçekleştirilecek.

1991 yılında kapılarını açarak yaptığı ilk boya üretiminden bu güne sektörün lider firmalarından olan NEVA KOZMETİK’in Yönetim Kurulu Başkanı Armağan Okay; “Bu yıl ilk kez perakende sektörünün en saygın organizasyonlarından biri olan Private Label Zirvesi’nde, tedarik zincirinin tüm katmanlarıyla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Öncelikle bu keyifli organizasyon için PLAT Derneği’ne ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Türkiye’nin ilk saç boyası markası Neva Kozmetik olarak, yüzde 25 pazar payımızla, 250’yi aşan renkte saç boyası olmak üzere toplam 75 ürünümüzle sektörün en önemli Türk oyunculardan biri olarak tüketicilerimizle buluşuyoruz. Sadece saç konusundaki uzmanlığımızla değil, çevreye duyarlı üretim tesisimiz ve tüketicilerimizin sağlığı konusundaki hassasiyetimizle de sektörde farklılaşıyoruz. AR-GE Merkezimizde kullandığımız özel teknoloji sayesinde, dünyanın birçok noktasına hem Private Label markalarımızı ve ürünlerimizi, hem de ülkemizin know how’ını ihraç ediyoruz. Bu anlamda milli ekonomiyi geliştirmeye ve tüketici tercihlerine yönelik sunduğumuz avantajlarla, Türkiye’nin ilk yerli saç boyası olarak geldiğimiz noktada, hem ülkemiz hem de sektör adına gururluyuz. Sektörümüz adına PLAT Derneği’ni tüm sektör profesyonellerini bir araya getirdikleri için tebrik ediyor, Private Label markalarını daha üst standartlara taşıyacak Private Label Zirvesi’nin sektöre öncülük etmesini diliyorum” dedi.