15 Aralık 2017
Perakende.org

PLAT Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, 3’üncü Private Label Zirvesi Sponsorlarına teşekkür etmek üzere ziyaretlerde bulundu.

PLAT Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, ilk zirveden itibaren organizasyona Altın Sponsor olarak destek veren Seluz Fragrance Genel Müdürü Murat Öztürk’ü ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Öztürk organizasyonun verimliliğinden dolayı PLAT Yönetimine teşekkür etti.

Seluz tesekkur

Yönetim Kurulu Üyeleri’nce, diğer Altın Sponsor Sapro Temizlik Ürünleri AŞ’nde İcra Kurulu Üyesi ve Satış Pazarlama Direktörü Didem Sayın ziyaret edildi. Organizasyonun kendileri için önemini vurgulayan Sayın, önümüzdeki yıllarda da organizasyona desteklerinin süreceğini vurguladı.

Sapro

Gerçekleşen zirve hakkında da görüş bildiren Yönetim Kurulu Üyeleri, her yıl üzerine konularak bu yıl 3’üncüsü düzenlenen organizasyonun; ulusal ve yerel zincir market üst düzey yöneticileri ile bu marketlere ürün ve hizmet üreten firmaların üst düzey yöneticilerinin bir araya geldiğini göz önüne alarak, organizasyonun sektörün en değerli organizasyonu olduğunun tüm mecralarca kabul gördüğünü belirtti.