17 Şubat 2020

TARİH : 6 – 8 Mart

YER .….: Concorde De Lux Otel – Aksu / LARA

ÜCRET .: PLAT Üyelerinin bir kişilik ultra herşey dahil konaklama, havayolu ve iç transfer bedelleri derneğimiz tarafından karşılanacaktır.

KALICI BÜYÜME İÇİN
ÇÖZÜME ODAKLANIYORUZ

Özel markalı ürünler sektörümüzün büyüme yolculuğunda sektörümüze ışık tutmayı sürdürüyoruz. Değişimin baş döndürücü bir hızla gerçekleştiği günümüzde gelişmeleri iyi okuyan ve stratejilerine değişimi yansıtmayı başarabilenler aynı hızda ilerlemeye devam ediyor.

PLAT Derneği olarak sektörümüzün değerli üyeleri ve paydaşları ile çok önemli bir paylaşım platformuna dönüşen 5. Private Label Zirvemizin ana temasını “Kalıcı Olmak için Çıkış Yolları” şeklinde belirlemiş, değişen Türkiye ve dünya koşullarında sürdürülebilir büyümenin yeni kurallarını ve gereklerini aramıştık.

“Her arayan aradığını bulamaz ama bulanlar arayanlardır” sözünden hareketle aramaya devam ediyor ve 6-8 Mart 2020 tarihlerinde Antalya Concorde De Lux Otel’de Private Label Çalıştayı’nı düzenliyoruz. Perakendenin en önemli bileşenlerinden biri haline gelen ve tüketicinin her geçen gün daha fazla güvenini kazanan Özel Markalı Ürünler sektörümüzün mevcut sorunları ve çözüm önerilerinin yanı sıra gelecek projeksiyonunu ortaya koymak amacıyla sektör firmalarımızı bu önemli buluşmada bir araya getirmeyi hedefliyoruz.  

Yeni ekonomide; okumak, izlemek, dinlemek, harekete geçmek şirketler için de hayati öneme sahip… Her saniye hatta her salise milyarlarca bilginin üretildiği ve paylaşıldığı dijital dünyada hızlı olmak gerektiğinin farkındayız. Fiyat odaklı bir rekabet ile sürdürülebilir büyümeyi sağlamak artık kimse için olanaklı görünmüyor. Rekabetin yeni altın kuralları: Verimlilik ve farklılaşma…

Sektörün çatı örgütü PLAT olarak sorunlarımızı ortak akıl ile çözelim, sektörün sağlıklı büyümesi için yol haritasını beraberce çizelim istiyoruz. İzgören Akademi’nin değerli eğitmenlerinden Gökhan Okçu’nun Moderatörlüğünde gerçekleşecek Çalıştayın çıktılarının sektörümüzün stratejik yol haritası olacağına inanıyoruz.

Katılım Başvurusu İçin Lütfen Tıklayınız