3 Kasım 2019

Sarten, PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği’nin bu yıl beşincisini düzenlediği Private Label Zirvesi’nin Bronz Sponsoru oldu.

Tüm Türkiye’den yerel/ulusal zincir market yöneticileriyle PLAT Üyelerinin bir araya geldiği, perakende sektörünün en saygın organizasyonlarından biri haline gelen Private Label Zirvesi‘nin bul yıl beşincisi düzenleniyor.

BİM COO’su Sn. Galip AYKAÇ,
A101 CEO’su Sn. Erhan BOSTAN,
MİGROS CMO’su Sn. Cem RODOSLU,
Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür DEMİRTAŞ,
Lidl UK Eski CEO’su Sn. Ronny Gottschlich,
Lead Netwok Türkiye Başkanı Sn. Aysun ZAMAN,
Nielsen Perakende Hizmetleri Direktörü İlker UNUTKAN,
Eğitimci/Yazar Mümin SEKMAN,
Gazeteci/Yazar Serdar KUZULOĞLU,
Eğitimci/Yazar Serkan KARAİSMAİLOĞLU
gibi değerli isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı, sunuculuğunu Oylum TALU’nun yapacağı organizasyon, 6 Kasım 2019 Çarşamba günü Kurtköy Crowne Plaza‘da gerçekleştirilecek.

Private Label üreticilerin lider ambalaj tedarikçisi olan SARTEN AMBALAJ CEO’su Zeki Sarıbekir, ‘Bu yıl düzenlenen Zirvenin  sponsorları arasında yer almanın mutluluğu ile birlikte , İSO 2019  ilk 500 arasında 108 . sırada ve TİM en büyük 500 ihracatçı sıralamasında 171.  sırada yer alan Sarten’in yurt dışındaki 3 fabrikasının yanında Türkiyede ki 15 fabrikası ile sektörün hizmetinde olmaktan gurur duyduklarını ifade etmiştir. Sektörün tüm paydaşlarını bir araya getiren bu zirvenin her yıl olduğu gibi bu yılda başarılı geçmesi temenni ediyor ve  PLAT Derneği’ne de bu konudaki katkılarından  ötürü teşekkür ediyorum dedi.dedi.