3 Kasım 2019

SELUZ, PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği’nin bu yıl beşincisini düzenlediği Private Label Zirvesi’nin Altın Sponsoru oldu.

Tüm Türkiye’den yerel/ulusal zincir market yöneticileriyle PLAT Üyelerinin bir araya geldiği, perakende sektörünün en saygın organizasyonlarından biri haline gelen Private Label Zirvesi‘nin bul yıl beşincisi düzenleniyor.

BİM COO’su Sn. Galip AYKAÇ,
A101 CEO’su Sn. Erhan BOSTAN,
MİGROS CMO’su Sn. Cem RODOSLU,
Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür DEMİRTAŞ,
Lidl UK Eski CEO’su Sn. Ronny Gottschlich,
Lead Netwok Türkiye Başkanı Sn. Aysun ZAMAN,
Nielsen Perakende Hizmetleri Direktörü İlker UNUTKAN,
Eğitimci/Yazar Mümin SEKMAN,
Gazeteci/Yazar Serdar KUZULOĞLU,
Eğitimci/Yazar Serkan KARAİSMAİLOĞLU
gibi değerli isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı, sunuculuğunu Oylum TALU’nun yapacağı organizasyon, 6 Kasım 2019 Çarşamba günü Kurtköy Crowne Plaza’da gerçekleştirilecek.

2018 yılı koku kimyasalları kategorisinde ihracat birincisi olan ve gıda aroması alanında yerli üretimi ve tedariği artırma hedefiyle aroma yatırımlarına hız veren SELUZ CEO’su Murat ÖZTÜRK;’ İlk organizasyondan bugüne PLAT Derneği’nin ve sektörün bu önemli zirve etkinliğinin destekçisi olmaktan gurur duyuyoruz. Private Label olarak bilinen özel markalı ürünlerin Türkiye’de üretimi ve standartları istikrarlı bir şekilde artarken, tüketici tercihleri de bu doğrultuda gelişiyor. Özel markalı ürünlerin son tüketiciye sunduğu avantajların yanında milli ekonomiyi güçlendirmeye ve hızlı tüketim ürün tedariğinin yerli üretim payını artırmaya katkısı da bulunmaktadır. Tedarik zincirinin tüm katmanlarını bir araya getiren bu değerli organizasyonun tüm sektör profesyonelleri adına keyifli ve verimli geçmesini diliyor, PLAT Derneği’ne de her yıl üzerine koyarak geliştirdikleri bu etkinlik için ayrıca teşekkür ediyorumdedi.