3 Kasım 2019

Serdar Plastik, PLAT Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği’nin bu yıl beşincisini düzenlediği Private Label Zirvesi’nin Gümüş Sponsoru oldu.

Tüm Türkiye’den yerel/ulusal zincir market yöneticileriyle PLAT Üyelerinin bir araya geldiği, perakende sektörünün en saygın organizasyonlarından biri haline gelen Private Label Zirvesi‘nin bul yıl beşincisi düzenleniyor.

BİM COO’su Sn. Galip AYKAÇ,
A101 CEO’su Sn. Erhan BOSTAN,
MİGROS CMO’su Sn. Cem RODOSLU,
Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür DEMİRTAŞ,
Lidl UK Eski CEO’su Sn. Ronny Gottschlich,
Lead Netwok Türkiye Başkanı Sn. Aysun ZAMAN,
Nielsen Perakende Hizmetleri Direktörü İlker UNUTKAN,
Eğitimci/Yazar Mümin SEKMAN,
Gazeteci/Yazar Serdar KUZULOĞLU,
Eğitimci/Yazar Serkan KARAİSMAİLOĞLU
gibi değerli isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı, sunuculuğunu Oylum TALU’nun yapacağı organizasyon, 6 Kasım 2019 Çarşamba günü Kurtköy Crowne Plaza‘da gerçekleştirilecek.

Serdar Plastik Genel Müdürü Mustafa KINACI; ‘Sektörümüz paydaşlarını bir araya getiren Plat zirvesinin yapılacağı şu günlerde Milli gelirin de azalmasının etkisi ile tüketicinin alışkanlığı değişmiş, rakiplerine göre daha ucuz ve aynı kalite de olan Private Label ürünlerine rağbet, ciddi ölçüde artmıştır. Zincir marketler, her geçen gün market sayısını arttırarak büyümekte, buna parelel tedarikçiler ve tedarikçilerin tedarikçileri, yani sektör paydaşları da kar marjları düştüğü halde, diğer sektörlerin aksine yüksek sürüm ve tüketime dayalı büyümelerini sürdürmektedirler. Diğer taraftan terör nedeni ile yıkıma uğrayan güney komşularımızın da durumunu değerlendirince , onların da katılımı ile gelecekte Private Label pazarının daha da büyüyerek hak ettiği katma değere ulaşacağını, tüm paydaşlar, sanayimiz ve memleketimiz için refah seviyesinin artarak, her şeyin daha güzel olacağını ön görmekteyiz. Bu büyüme esnasında Plat yönetiminin önemle üzerinde durup, büyük bir çaba ve emek sarf ederek gerçekleştirdiği Sosyal Sorumluluk Projeleri için de kendilerini ayrıca takdir ve tebrik ederiz.dedi.