24 October 2017
Perakende.org

PLAT Derneği tarafından 26 Ekim Perşembe günü düzenlenecek olan ve Perakende.org’un da İletişim Sponsoru olduğu Private Label Zirvesi 2017’nin ayrıntılarını değerli okuyucularımız için Dernek Başkanı İmer Özer ve Dernek Başkan Yardımcısı Hakan Hatipoğlu’yla konuştuk.

Screen Shot 2017-12-26 at 10.24.17

Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği (PLAT) tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan Private Label Zirvesi 2017’nin altın sponsorları Seluz, Kenton ve Sapro oldu.  Vizyoner üreticilerin desteği ile hayata geçen Zirve’nin gümüş sponsorları Sarten, İKMİB, Camsil, Serdar Plastik ve Ambalaj,bronz sponsorları Atak Turizm ve Şimşek Plastik, Prestij Sponsoru Gülçiçek ve İletişim Sponsoru ise Perakende.org oldu.

İmer Özer ve Hakan Hatipoğlu, gerçekleştirdiğimiz röportajımızda bizlere zirvenin detaylarını aktardı. Sektörü bir araya getirmeyi amaçladıklarını ve bu amacın da Can Yücel’in “En uzak mesafe ne Afrika, ne Çin ne de Hindistan, en uzak mesafe iki kafa arasındaki mesafedir birbirini anlamayan.” sözünden yola çıkarak sektördeki temsilcileri bir araya getirmek istediklerini dile getiren İmer Özer, zirvenin programı hakkında da bilgi verdi.  Hakan Hatipoğlu ise derneğin faaliyetleri ve katılımcıların kazanacakları artı değerler hakkında bilgi verdi.